Movies
Ratings
25
WhiplashRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
D-WarRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0