Movies
Ratings
344
The Night OwlRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.0
Top GunRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0