Movies
Ratings
843
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Patriots DayRated ★ 3.5
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
MisconductRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0