Movies
Ratings
930
The Devil's GameRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5- ExtinctionRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- TelepataRated ★ 2.0
The MenuRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
- Carry OnRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5- ForgottenRated ★ 3.0
- Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0