Movies
Ratings
469
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.0
- ●RECRated ★ 3.5
UntraceableRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Just Do It!Rated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.5