Movies
Ratings
421
The EqualizerRated ★ 4.0- The Last GodfatherRated ★ 0.5
The KingRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0