Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
JokerRated ★ 0.5
GhostbustersRated ★ 4.0- PauletteRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0- IbizaRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0