Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5