Movies
Ratings
1338
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0- ResistanceRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.5- 1919 Yu Gwan-sunRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0