Movies
Ratings
174
InterstellarRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0