Movies
Ratings
25
White ChicksRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 3.0