Movies
Ratings
283
AladdinRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Flavors of YouthRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.5
Love+SlingRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
What Maisie KnewRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5