Movies
Ratings
365- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- En Route ToRated ★ 4.5
- The WonderRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Uptown GirlsRated ★ 4.5
CubeRated ★ 2.0
CallRated ★ 1.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0