Movies
Ratings
329
WhiplashRated ★ 5.0
NoahRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
OceansRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Next Three DaysRated ★ 4.5
9 SongsRated ★ 0.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
FrankenweenieRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0