Movies
Ratings
751
No Other ChoiceRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Omniscient ReaderRated ★ 2.0- The Great FloodRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
- CobwebRated ★ 3.5
PilotRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 0.5- UprisingRated ★ 0.5
- Officer Black BeltRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5