Movies
Ratings
1717
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Beverly Hills Cop IIIRated ★ 3.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Eyes on Me: The MovieRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Special ActorsRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 4.5