Titles you rated
- Jingle Bell HeistRated ★ 2.5
BacurauRated ★ 4.0- BorgoRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- The WagonerRated ★ 3.5
- The Money OrderRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- Black GirlRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 4.0- Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- The Padilla AffairRated ★ 3.0
- AlphaRated ★ 3.5
- Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
- Always Be My MaybeRated ★ 3.0
- One Way or AnotherRated ★ 4.5
Center StageRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5