Movies
Ratings
1282
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0