Movies
Ratings
16
The Great BeautyRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0