Movies
Ratings
800
JokerRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.0- The BrosRated ★ 2.5
The LosersRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0