Movies
Ratings
200- UnlockedRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 1.5
300Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5