Movies
Ratings
451- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5