Movies
Ratings
601
Sailor Moon R: The MovieRated ★ 3.5
Le TrouRated ★ 3.5
KidsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 2.5
The Suicide ClubRated ★ 3.0- Freddy Got FingeredRated ★ 2.0
Kin-dza-dza!Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
It ComesRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 3.5
Fires on the PlainRated ★ 3.0
Natural Born KillersRated ★ 3.5