Movies
Ratings
1198- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0- Pretty CrazyRated ★ 2.5

The PlatformRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5- MantisRated ★ 3.0