Movies
Ratings
149
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0