Series
Ratings
67
Life on MarsRated ★ 3.5
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 1.5
Mobile Fighter G GundamRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.5