Movies
Ratings
593
The MartianRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
Primal FearRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The CoveRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0