Movies
Ratings
21
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0