Movies
Ratings
1085- About FamilyRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.0
- HarbinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 2.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
PicnicRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5