Movies
Ratings
118- The BrosRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0- Standing UpRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.5- SocialphobiaRated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5