Movies
Ratings
166
Rough NightRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.5
Take OffRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0