Movies
Ratings
798
Tasting the Pancakes for PoisonRated ★ 2.5- Silent FriendRated ★ 4.5
Tokyo MelodyRated ★ 4.0- The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Koshien: Japan's Field of DreamsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 2.5
- Potato SymponyRated ★ 3.5
- Big StanRated ★ 3.0
- The Chronology of WaterRated ★ 4.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0- PhaedraRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5- The People UpstairsRated ★ 3.0
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0