Movies
Ratings
1865- Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0- HumintRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- The Great FloodRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0