Movies
Ratings
902
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Kinda PregnantRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.0- YoloRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5