Movies
Ratings
44
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5