Titles you rated
- Trouble the WaterRated ★ 4.5

The WailingRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0