Movies
Ratings
226
Blade RunnerRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 3.5