Movies
Ratings
510
Knives OutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
CandyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Life is FruityRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0