Movies
Ratings
735
ArrivalRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0