Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5