Movies
Ratings
536
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5- Another FamilyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0