Movies
Ratings
400
Big MatchRated ★ 1.5
3-IronRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Take OffRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Piece of CakeRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.0