Movies
Ratings
153
The NotebookRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
D-WarRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0