Movies
Ratings
1032
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 1.0
The King's ManRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 0.5
Land of BadRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0- Badland HuntersRated ★ 0.5

Concrete UtopiaRated ★ 2.5