Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
GunbusterRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 4.0