Movies
Ratings
527- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 2.5
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 2.5
- Officer Black BeltRated ★ 3.0

Troll FactoryRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0