Movies
Ratings
117
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0