Movies
Ratings
320
The LoverRated ★ 4.5
Hula GirlsRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.0
Yellow TearsRated ★ 1.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.5
GORated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 2.0
The Last StationRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0