Movies
Ratings
548
Total RecallRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0
Bring It OnRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0