Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.5- HimRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
MimicRated ★ 4.0
The Last Voyage of the DemeterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Wicker ManRated ★ 4.5
Psycho IIRated ★ 4.5- The Toxic AvengerRated ★ 3.5
- Heads of StateRated ★ 3.5
SlitherRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0- DreamsRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Easy MoneyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- TimestalkerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0